KŽM Bojnice

Klub železničných modelárov pri ZTŠČ v Bojniciach

Máme vlastné stránky

Od dnes máme vlastné webové stránky. Vitajte a často sa sem vracajte 🙂

posted by admin in Nezaradené and have 7 komentárov

7 komentárov to “Máme vlastné stránky”

 1. Anonym píše:

  All this puts on the guard.

 2. Miloš Chlpek píše:

  Odpovedám ti trochu neskôr, ale mal som nejaké povinnosti. Môj e-mail je miloschlpek@zoznam.sk Ak budeš mať čas,tak sa zastav na stretnutí modulárov v Bojniciach medzi 17. a 20. aprílom určite tam budem a môžme si doplniť nejaké informácie. Pýtaj sa na mňa / Miloš Chlpek /

 3. sco_27 píše:

  Aha, to je prima. Takze s amam naco tesit, zatail este ostanem u CVC Relax Partizanske, ale nabuduci skolsky rok sa k Vam mozno pridam. Len problem by bol z dopravou, je niekdo s tychto koncin ze by chodil okolo a zobral by ma ? Doprava je dost draha, a este ci by to vyhovovalo 🙂 Napism mi prosim ta e-mailovu adresu, bude to rychelsjie zhovaranie 🙂
  Ľ.

 4. miloš píše:

  Deti odovzdávajú poukazy zo školy+ školné je 50 Sk mesačne na lepidlá, farby,laky a pod. Uhrádzajú si kúpu modelov a stavebných materiálov (+ 50 Sk ročne do ZMoS-u kde sa môžu zúčastniť súťaží). My dospeli sa skladáme po 100 Sk /členské/ mesačne a potom podľa potreby čo práve robíme.

 5. sco_27 píše:

  Dik za info, som konkretne z Pazite pri Partizanskom. A kolko je to skolne ?

 6. miloš píše:

  Deti sú u nás prihlásené väčšinou cez CVČ Bojnice. Ťažko sa ti odpovedá, ak si z okolia Prievidze lepšie by bolo keby si prišiel k nám do klubu v Bojniciach kde ťa radi privítame. Stretávame sa v priestoroch Združenia technických a športových činností na ulici Mojmírova č.d. 1 v piatok od 17:00 do 19:00 hod a v nedeľu od 10:00 do 12:00 hod.

 7. sco_27 píše:

  Ahoj,
  Chcem sa spytat, chcel by som sa k Vam pridat do klubu, myslim ze by som k Vam chodil, robil si moduly a lokomotivy, vagony a pod. a chcem sa spytat kolko je skolne (na rok) .
  Dik

Place your comment

Please fill your data and comment below.
Name
Email
Website
Your comment