KŽM Bojnice

Klub železničných modelárov pri ZTŠČ v Bojniciach

Makáááme aj v sobotu :)

zmenena-velkost-dsc02069.JPG

Dnes sme toho ale postíhali.

Práce na depe a Pravenci sú v plnom prúde…

 

 

zmenena-velkost-dsc02024.JPGzmenena-velkost-dsc02029.JPGzmenena-velkost-dsc02030.JPG

zmenena-velkost-dsc02033.JPGzmenena-velkost-dsc02034.JPGzmenena-velkost-dsc02039.JPG

zmenena-velkost-dsc02050.JPGzmenena-velkost-dsc02054.JPGzmenena-velkost-dsc02058.JPG

zmenena-velkost-dsc02062.JPGzmenena-velkost-dsc02066.JPGzmenena-velkost-dsc02068.JPG

posted by Martin Vaňo in Nezaradené and have 6 komentárov

6 komentárov to “Makáááme aj v sobotu :)”

 1. BUH2 píše:

  Klamem, som na…tý, kašlem na stretko, končím s mašinkami, čo som debil, hrať sa ako malé decko a vrážať ešte do toho peniaze?!!! A potom mi niekto napíše, ze h…o robím a on musí robiť za mňa? To si najdem zmysluplnejšiu robotu trebárs v sadení zemiakov a uza ušetrené peniaze si zaplatím výlet do kozmu.

  Načo mi je perie!!!!

 2. BUH2 píše:

  Veľký omyl, nie som nasratý, to som ťa chcel iba podpichnúť, za to, že robíš aj za mna. Je mi naozaj ľuto, že si si to zobral tak srdcu (muheheeeee). Asi som tam mal narúcať tak tonu a pol smailíkov aby si to pochopil (viď vlaky.net).
  Bol by som blbec keby som niekomu zakazoval niečo podnetné a hodnotné robiť.

 3. Martin Spiderko Vaňo píše:

  Pali čo si taký nasraný?? Vadí ti že chodím do klubu a pomáham s čím viem pomôcť?.. Ak hej v pohode ja prídem na hotové a rovno si zajazdím.. Ale nie to by som chalanom nespravil veď mám aký taký voľajaký charakter 🙂 A už sa toľko nenasieraj lebo ťa jebne a nebudeš môcť ukázať v plnej kráse a zvuku Sergeja a 555ku…

 4. BUH2 píše:

  No keď si taky MAKAČ, a makal si za všetkých neprítomných, môžeš za odmenu v stredu pokačovať v našom zastupovaní i pri stavbe koľajiska.
  A na najližšom zasadnutí predstavenstva klubu sa necháme všetci zvoliť do vedenia klubu a ty zostaneš ako jediný “pracujúci” člen. Veď by bolo škoda nevyužiť tvoj pracovný potenciál, ktorý sa prejavuje najmä keď horia ternímy. A potom budeš stále pod tlakom a keď ťa bude všetko bolieť ako sviňa, možno odhlasujeme v klube nejakú grilovačku. A hlavný chod bude pečené prasa (pečená sviňa).

 5. Martin Spiderko Vaňo píše:

  Musel som keď si ty neprišiel. Makal som za teba, kinderka, buh2a, belicu, studňu a všetkých ostatných ktorý nato hádžu bobka..keď k tomu prirátam ešte seba tak si asi vezmem týždňovú dovolenku lebo budem mať svalovicu ako sviňa

 6. BUH2 píše:

  Nuž, ak si v sobotu makal tak isto ako v piatok, BUH1 nás ochraňuj

Place your comment

Please fill your data and comment below.
Name
Email
Website
Your comment